Svadba a po nej... Miliardár si vzal modelku, ale na prvé výročie ju opustil!

Svadba a po nej... Miliardár si vzal modelku, ale na prvé výročie ju opustil! Zdroj: Pinterest
Moldavská kráska Xenia Deli (27) má naozaj ťažký život. Mladá Playboy modelka si vlani vzala 63-ročného egyptského miliardára a už prvé výročie svadby "oslávila" sama. Jej manžel mal totiž veľa práce. Aby svoju neprítomnosť odčinil, zahrnul svoju vyvolenú kopou darčekov.

Krásna brunetka Xenia Deli sa preslávila hlavne vďaka spevákovi Justinovi Bieberovi, keď si po jeho boku zahrala v populárnom videoklipe What Do You Mean. Vzápatí na to všetkých šokovala, keď oznámila svadbu s egyptským miliardárom Ossamom Fathi Rabah Al-Sharifom (63). Manželský pár si povedal svoje "áno" vlani na Santorini. Oslava prvého výročia už ale taká romantická nebola. Manžel sa na svoju krásku "vykašľal".

Al-Shafir je totiž prezidentom egyptskej spoločnosti Admiral a často býva pracovne preč. Podnikateľ namiesto svojej prítomnosti svoju vyvolenú v tento výnimočný deň zahrnul drahými darmi. Domov jej poslal muzikanta, ktorý jej zaspieval a tiež ju zasypal kvetinami a balónikmi.

Podľa informácii médií sa pár momentálne pokúša o bábätko. Modelka Xenia Deli prezradila, že keď otehotnie, bude tráviť viac času doma so svojím manželom.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
06:15 Noviny TV JOJ
07:10 Krimi
05:30 Ako som spoznal vašu mamu II.
05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII.
07:15 Forky, vtipky XXVI.
05:00 Nákupné maniačky
05:45 Hotelové SOS
07:30 Ako som spoznal vašu mamu II.
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:55 Iluze lásky
08:35 Dvě svatby
10:05 Love and Mercy