Nová mánia? Ženy vyrazili na nákupy v pyžamách

Nová mánia? Ženy vyrazili na nákupy v pyžamách Zdroj: Shutterstock
Viacerých nakupujúcich v manchesterskom nákupnom reťazci prekvapili dve ženy. Tie si vyrazili v netradičných odevoch - obe na sebe mali pyžamá a župany.

Prvá sťažnosť sa objavila na Facebooku. Tam jeden zo zákazníkov poslal fotografiu dvoch žien, ktoré sa prechádzali uličkami v županoch a pyžamách. Napísal aj komentár, či by Tesco nemohlo zaviesť nejaké predpísané oblečenie, ktoré by museli mať zákazníci na sebe, aby ich obslúžili.

"Je to doslova príšerné. Stalo sa to o siedmej večer, a kto nemá pár sekúnd čas, aby na seba hodil tepláky a mikinu? Videl som takýchto ľudí už viacero, je to hnus," rozčuľoval sa zákazník vo svojom komentáre. Aj ostatní nakupujúci, ktorí sa rozhodli k fotografii pridať svoj názor, s ním vlastne súhlasia a tvrdia, že to považujú za poburujúce.

Zdroj: Facebook

​Muž sa dočkal odpovede zo strany nákupného reťazca. Zástupca Tesca ho uistil, že nie je jediný, ktorý sa na podobných zákazníkov sťažuje. "Mnoho ľudí nám dáva rôznymi spôsobmi najavo, že sa necítia úplne príjemne, keď nakupujú s takto odetými ľuďmi. Nemáme žiadne oficiálne pravidlá pre oblečenie v našich obchodoch a snažíme sa nájsť kompromis, ktorý by vyhovoval všetkým," odpovedal na fotografiu zástupca Tesca.

Zdroj: Manchester Evening News

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
06:10 Ninja Factor III.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:20 Alex a Emma
08:05 Dokonalé štěstí
09:40 Nadějné vyhlídky