Takto vyzerá príliš tlstá žena podľa usporiadateľov Miss Grand International

Takto vyzerá príliš tlstá žena podľa usporiadateľov Miss Grand International Zdroj: ohnotheydidnt
Nie sme si istí, či dobre chápeme výraz „príliš tlstý“. Arna Yr Jónsdóttir mala na súťaži krásy v Las Vegas hájiť farby Islandu. Ale keď sa dozvedela, že je príliš tlstá, neostalo jej nič iné ako sa zbaliť a ísť domov.

Podľa ručne písaného listu na rozlúčku, ktorý Arna zverejnila na Instagrame, jej organizátori podujatia povedali, že má do finále schudnúť, pretože má príliš veľa tuku a široké ramená. Odporúčali jej, aby do finále jedla iba šaláty a po večeroch pila len vodu.

Zdroj: ohnotheydidnt

​„V mojej vlasti sa moja postava považuje za dokonalú,“ odpovedala súťažiaca a dodala, že dúfa, že sa organizátorom súťaže otvoria oči, pretože je rok 2016 a ak chcú organizovať medzinárodnú súťaž krásy, tak musia vnímať aj medzinárodné kritériá pre krásu.

Zdroj: ohnotheydidnt

​Toto podpichnutie môže byť mimoriadne bolestivé pre organizátorov Miss Grand International, ktorí sa netaja cieľom, vystúpiť z tieňa podujatí Miss World a Miss Universe a stať sa jednou z najznámejších celosvetových súťaží krásy. K tomu ale príde len veľmi ťažko na základe podobných hlúpych rozhodnutí.

​Odkazujeme Arne zo Slovenska, že nielen na Islande sa považujú jej miery za optimálne a nech sa rozhodne nevzdáva, rovnako ako jej švédska kolegyňa.

Zdroj: Ohnotheydidnt, Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:50 Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
10:50 Pod povrchom
12:00 NOVINY O 12:00
10:20 Ako som spoznal vašu mamu II.
10:50 Hviezdna brána II.
13:00 Bostonské zločiny IV.
09:35 Nákupné maniačky
11:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
12:05 KLENOT TV
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi II.
09:55 NON-STOP
11:40 Love and Mercy
13:45 Je prostě báječná