Takto vyzerá príliš tlstá žena podľa usporiadateľov Miss Grand International

Takto vyzerá príliš tlstá žena podľa usporiadateľov Miss Grand International Zdroj: ohnotheydidnt
Nie sme si istí, či dobre chápeme výraz „príliš tlstý“. Arna Yr Jónsdóttir mala na súťaži krásy v Las Vegas hájiť farby Islandu. Ale keď sa dozvedela, že je príliš tlstá, neostalo jej nič iné ako sa zbaliť a ísť domov.

Podľa ručne písaného listu na rozlúčku, ktorý Arna zverejnila na Instagrame, jej organizátori podujatia povedali, že má do finále schudnúť, pretože má príliš veľa tuku a široké ramená. Odporúčali jej, aby do finále jedla iba šaláty a po večeroch pila len vodu.

Zdroj: ohnotheydidnt

​„V mojej vlasti sa moja postava považuje za dokonalú,“ odpovedala súťažiaca a dodala, že dúfa, že sa organizátorom súťaže otvoria oči, pretože je rok 2016 a ak chcú organizovať medzinárodnú súťaž krásy, tak musia vnímať aj medzinárodné kritériá pre krásu.

Zdroj: ohnotheydidnt

​Toto podpichnutie môže byť mimoriadne bolestivé pre organizátorov Miss Grand International, ktorí sa netaja cieľom, vystúpiť z tieňa podujatí Miss World a Miss Universe a stať sa jednou z najznámejších celosvetových súťaží krásy. K tomu ale príde len veľmi ťažko na základe podobných hlúpych rozhodnutí.

​Odkazujeme Arne zo Slovenska, že nielen na Islande sa považujú jej miery za optimálne a nech sa rozhodne nevzdáva, rovnako ako jej švédska kolegyňa.

Zdroj: Ohnotheydidnt, Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
06:10 Ninja Factor III.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:20 Alex a Emma
08:05 Dokonalé štěstí
09:40 Nadějné vyhlídky