Zlatokopka hľadala manžela: Odpoveď od boháča vám vyrazí dych

03.02.2017 10:00 Premuža.sk Zábava
Zlatokopka hľadala manžela: Odpoveď od boháča vám vyrazí dych Zdroj: Profimedia.sk
Obchod alebo nie? Mnoho mladých žien si hľadá bohatého manžela. Či už preto, aby boli "za vodou", alebo preto, aby mali na všetky svoje rozmary. Ženy to častokrát vnímajú ako obchod, že vymenia svoju mladosť za luxus.

Skúsila to aj mladá žena z New Yorku, ktorá zverejnila inzerát, v ktorom presne špecifikovala, koho hľadá.

"Nebudem klamať, prečo som tu. Budem mať 25 rokov. Som veľmi atraktívna, s dobrým vkusom a zmyslom pre štýl. Chcem sa vydať za muža, ktorý zarába aspoň 500 tisíc dolárov ročne. Možno si myslíte, že som chamtivá, ale nie som. Aby ste pochopili, každý, kto v New Yorku zarobí milión dolárov, je reprezentatívny pre stredné vrstvy. A ja chudobná byť nechcem. Moje podmienky nie sú nesplniteľné.

Nachádza sa na týchto stránkach niekto, kto zarába 500 tisíc dolárov ročne? Alebo ste už všetci ženatí? A ešte otázka: Čo musím urobiť, aby som sa mohla vydať za takéhoto bohatého muža ako si ty? Všetci, s ktorými som sa doteraz stretávala, zarábali okolo 250 tisíc dolárov za rok. Takže toto je pre mňa strop.

Ešte hľadám niekoľko odpovedí na otázky. Napríklad:

1) Kde sa boháči najčastejšie stretávajú? (Prosím napíšte mi mená a adresy barov, reštaurácii, telocviční)
2) Na aký vek u muža sa mám predovšetkým zamerať?
3) Prečo ženy boháčov vyzerajú tak obyčajne?
4) Podľa čoho sa rozhodujete, ktorá žena sa stane vašou manželkou a ktorá bude len priateľkou či milenkou? (Osobne mám záujem o rolu manželky)," píše mladá žena vo svojom inzeráte.

Na tento inzerát zareagoval jeden z bankárov z Wall Street.

"Milá kráska,

s veľkým záujmom som si prečítal váš inzerát. Predpokladám, že takýto druh správy nájdem u viacerých žien. Dovoľte mi, aby som zanalyzoval situáciu z hľadiska investícií. Môj ročný príjem je viac ako 500 tisíc dolárov. To je presne to, čo vy hľadáte. Preto nemám čas plytvať ním nadarmo. Ako obchodník vám hovorím, že si vás nemôžem vziať za manželku. Je to veľmi jednoduché. Povedzme si prečo.

Čo sa vy snažíte urobiť? Výmenný obchod "krásy" za "peniaze". To znamená subjekt A ponúka krásu a subjekt B za to platí. Zatiaľ problém nevidím. Ale.

Najväčším problémom je to, že vaša krása bude po čase vädnúť a moje peniaze budú bez jasných dôvodov stratené. V budúcnosti sa môj kapitál môže rozmnožiť, ale vaša krása nie. Z ekonomického hľadiska to môžeme zosumarizovať nasledovne: Moje náklady porastú, ale vaše budú upadať. Predstavte si, že toto je činnosť trhu. Ako každé obchodovanie na Wall Street má svoju pozíciu.

V prípade, že by trhová cena vašej krásy klesla, budem ju musieť predať. Takéto aktívum vlastniť ďalej je nezmysel. To isté platí aj pre manželstvo, do ktorého sa tak dychtivo ženiete. Vyznie to síce kruto, ale najoptimálnejšie riešenie problému aktíva, ktoré sa rýchlo znehodnocuje, je ho predať alebo prenajať. Každý muž, ktorý zarába 500 tisíc dolárov ročne, nemôže byť hlupák. Takže sa s vami bude stretávať, ale nikdy si vás nezoberie za manželku.

Moja rada pre vás? Zrušte toto hľadanie. Sú totiž lepšie spôsoby, ako zbohatnúť a zarobiť ročne veľa peňazí. Potom možno budete mať šancu uloviť si nejakého bohatého hlupáka.Dúfam, že moja odpoveď bude pre vás užitočná," napísal na záver svojho komentáru CEO J.P. Morgan.

Nuž, nič netrvá večne, ani krása mladých žien.

Zdroj: Reuters, WSO

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
06:10 Ninja Factor III.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:20 Alex a Emma
08:05 Dokonalé štěstí
09:40 Nadějné vyhlídky