Drogy, alkohol aj prostitútky: Ostrov sexu ponúka dovolenku snov

11.10.2017 07:10 Premuža.sk Sex
Drogy, alkohol aj prostitútky: Ostrov sexu ponúka dovolenku snov Zdroj: Shutterstock
Ostrov ležiaci asi pol hodinu plavby od Kolumbie má vraj súkromného majiteľa, preto môže turistom ponúkať dovolenku, o akej si mnohí ani len netrúfnu snívať. Šesťdesiat prostitútok, luxusné vily, alkohol, kokaín a neobmedzené množstvo kondómov a sexu je tak len v základnej ponuke.

Nemravný ostrov prevádzkuje spoločnosť Golden Girls, ktorá sa netají tým, že sprostredkováva prostitúciu. Tá sama o sebe nie je nelegálna ani v blízkej Kolumbii, proti zákonu je ale kupliarstvo, čo by sa mohlo vzťahovať aj na túto spoločnosť. Ostrov sexu, ako sa malý ostrovček volá, má preto jediné šťastie, že spad pod súkromného majiteľa.

Spoločnosť láka turistov aj na možnosť slobodného užívania drog. Na tomto ostrove s nimi vraj nie je ani najmenší problém. Prvé miesto v rebríčku popularity obsadil kokaín. Ďalej je v ponuke luxusné jedlo, samozrejme alkohol a pre tých, ktorí by nechceli tráviť celé dni len v posteli, možnosť zahrať si golf alebo sa previesť na koni.

Zdroj: YouTube

​Princíp zájazdu je jednoduchý. Tridsať mužov a šesťdesiat prostitútok prídu na miesto na tri dni a štyri noci. K dispozícii sú šoféri, upratovačky, kuchári, servírky a všemožný personál, ktorý sa postará o doslova každú potrebu hostí. Na ostrove je k dispozícii aj niekoľko DJov, ktorí budú dňom i nocou vyhrávať tanečnú hudbu.

Celá zábava ale pochopiteľne nie je zadarmo a ani zrovna najlacnejšia. Za tri dni na Ostrove sexu zaplatíte 5 000 dolárov. Dopravu na miesto stretnutia na letisku v Cartagene si pritom hradí každý sám.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Moje letné prázdniny
00:55 Krvavé peniaze
03:35 TOP STAR
20:35 Statočné srdce
00:20 Dokonalá partia
02:10 Pasca
22:30 INKOGNITO
23:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
01:25 NAŠI
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
21:55 Prokletý kšeft
23:35 Bitva o Passchendaele
01:35 Okamžik vzkříšení