Blonďatá učiteľka z kláštornej školy šokovala: Mala sex so študentkou

11.08.2017 07:00 Premuža.sk Sex
Blonďatá učiteľka z kláštornej školy šokovala: Mala sex so študentkou Zdroj: Profimedia
To je sila! Učiteľka Sarah Berton (37) z kláštornej školy na výlete vo West Ende mala sex so svojou študentkou. Namiesto na muzikále Matilda bolo dievča s učiteľkou v hotelovej izbe.

Namiesto divadelného predstavenia mali sex v hotelovej izbe. Detská charita čin učiteľky odsúdila a na dobu neurčitú ju vylúčili z učiteľského zboru za sex s maloletou študentkou počas ich výletu vo West Ende.

Sarah sa napadnutého dievčaťa ujala a nadviazala s ním kontakt. Stretnutia postupom času boli intímnejšie, stretávali sa v súkromí jej auta a neskôr svojím priateľom o dievčati aj povedala. Vzťah brala vážne.

Sarah Barton (37) sa priznala k tomu, že mala sex s dievčaťom. Vypočula si aj trest: za 12 ďalších obvinení z porušenia učiteľských povinností nebude učiť. "Ako učiteľka mala plnú dôveru žiakov, rodičov, školy i miestnej komunity. Namiesto toho svoju dôveru zneužívala na svoje sexuálne blaho," povedal hovorca americkej detskej charity. "Učitelia hrajú zásadnú rolu v ochrane a bezpečnosti detí a je teda správne, že Sarah udelili päťročný zákaz činnosti v školstve," dodal. Podľa hovorcu mala učiteľka svoj čin dostatočne premyslený a kedykoľvek mohla vzťah ukončiť, predovšetkým v momente, kedy ju varovali priatelia. Ale neurobila to, a tak bol trest uznaný.

Sarah svoj čin viac-menej oľutovala, priznala sa a pripustila chybu, že nemala zneužívať dôveru mladej študentky. Sprvu s ňou hovorila telefonicky, neskôr došlo aj k bozkom a pokračovalo to.

"Svedok tvrdí, že ste mu povedala o sexe s dievčaťom vo vašom aute. Vraj ide o prirodzený záver z vyvrcholenia celého ich vzťahu," citoval Mark Tweedle, predseda pre porušovanie predpisov. Ale aj napriek varovaniu priateľov sa odhodlala mať sex s dievčaťom.

Učiteľka na tamojšej škole pracovala od roku 2007 do roku 2016, pred nástupom na školu sa venovala dráme a tancu. Škola sa k incidentu odmietla vyjadriť.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Moje letné prázdniny
00:55 Krvavé peniaze
03:35 TOP STAR
20:35 Statočné srdce
00:20 Dokonalá partia
02:10 Pasca
22:30 INKOGNITO
23:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
01:25 NAŠI
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
21:55 Prokletý kšeft
23:35 Bitva o Passchendaele
01:35 Okamžik vzkříšení