8 signálov, podľa ktorých zistíte, že žena nemala veľmi dlho sex

30.06.2017 07:15 Premuža.sk Sex
8 signálov, podľa ktorých zistíte, že žena nemala veľmi dlho sex Zdroj: Shutterstock
Čo sa týka sexu, nie je nič horšie ako prechádzať "suchým obdobím". Samozrejme, existujú spôsoby, ako si od napätia pomôcť. Ale úprimne, kto už zažil sex, vie, že sebauspokojovanie jednoducho nie je to pravé.

Negatívne prejavy nedobrovoľného celibátu môžu byť oveľa horšie, než ste si mysleli. Nedostatok sexu môže skutočne zničiť ženské telo rôznymi spôsobmi. Spísali sme pre vás osem signálov, podľa ktorých bezpečne spoznáte, že žena sexuálne abstinuje príliš dlho.

1. Má menšie sebavedomie

Ak žena dlho nemá sex, jej sebavedomie môže utrpieť veľkú ranu. Zvlášť ak má za sebou obdobie, keď si naopak sex užívala pravidelne. Obdobie sucha potom môže viesť k pochybnostiam o sebe samej a k pocitom, že nie je atraktívna.

2. Viac zabúda

Nedostatok sexu môže ovplyvniť pamäť a schopnosť zapamätať si veci. Ak žena nesúloží, viac sa na to sústredí a zabúda na ostatné veci z bežného života.

3. Trpí nedostatkom spánku

Keď mozog neustále rieši nedostatok sexu, môže byť ťažké zamerať sa na obyčajné záležitosti vrátane spánku. Štúdie navyše dokazujú, že sex ľuďom pomáha rýchlejšie zaspať. Nedostatok spánku zároveň môže ovplyvniť aj libido, ktoré sa môže postupne znižovať.

4. Je neustále chorá 

Možno to znie šialene, ale sexuálna abstinencia môže v skutočnosti zvýšiť šance, že žena ochorie. Súvisí to hlavne s nedostatkom spánku - ak žena málo spí, zvyšuje sa riziko ochorenia. Štúdie tiež dokázali, že ľudia, ktorí majú sex a veľa spia, sa dožívajú vyššieho veku.

5. Berie lieky znižujúce chuť na sex

Užívanie niektorých liekov môže naozaj prispieť k obdobiu sucha. Existuje veľa práškov, ktorých vedľajším účinkom je vplyv na sexuálny apetít. Ak nechcete, aby riskovala zníženie jej libida, mala by sa o tom pred začatím akejkoľvek liečby porozprávať s lekárom.

6. Nechce sa socializovať

Ďalšie ironický dôsledok nedostatku sexu. Ak chce ukončiť svoje sexuálne obdobie, musí chodiť do spoločnosti a stretávať sa s ľuďmi. Zároveň ale platí, že sexuálna abstinencia z nej môže urobiť väčšieho introverta. Je to jeden z mnohých paradoxov nulového sexuálneho života.

7. Jej telo je slabšie a ochabnutejšie

Nemusí to platiť u každej, ale ak pravidelne necvičí, nedostatok sexu jej môže zvýšiť váhu. Priemerný človek totiž pri sexe spáli až 100 kalórií. To možno pre niekoho nemusí byť veľa, ale časom sa to spočíta.

8. Rýchlejšie starne

Dlhodobý nedostatok sexu môže byť stresujúci a ako je známe, stres vedie k predčasnému starnutiu. A čím je staršia, tým menšie má libido. Ďalší bludný kruh.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Krimi
05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Veľká oriešková lúpež
05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII.
06:45 Bordelári
08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:05 TOP STAR
06:35 Nedospelí manželia
07:30 Extrémna premena
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:00 Královský víkend
07:40 Angele a Tony
09:15 Tamara Dreweová