Aké je to mať sex dvakrát denne po dobu jedného týždňa? Vieme odpoveď

24.05.2017 07:00 Premuža.sk Sex
Aké je to mať sex dvakrát denne po dobu jedného týždňa? Vieme odpoveď Zdroj: Shutterstock
Niektoré páry majú sex len raz týždenne. Táto žena sa rozhodla vyskúšať, aké to je mať dvakrát denne.

PONDELOK

Keď si s manželom Marion povedala, že idú do tej výzvy, usúdili, že najlepšie bude mať sex ráno a večer. Ráno rýchlovka, aby stihli pripraviť raňajky a desiatu pre deti. Večer si už museli zrušiť divadlo, ale stálo to za to. Marion napadá, že by takýto večer stál za to pravidelne. Sex totiž bežne majú len trikrát týždenne.

UTOROK

Ráno druhého dňa sa prebudila sama v posteli. Vyložene chuť na sex po včerajšej dlhej noci nemala. Skúšala masturbovať, ale bola celá bolestivá z noci. A tak to nechala byť. A večer sa konečne dostali na ďalší sex. Tentoraz sa od maznania pri filme dostali z gauča až do postele.

STREDA

Marion začína experimentovať. Prvýkrát ráno zobudila manžela svojimi ústami. Ale nebozkávala ho na pery, ale na penis. Večer sa začala cítiť previnilo, aby sa jej partner cítil mužne, keď iniciuje každý sex.

ŠTVRTOK

Dopoludnia sa Marion uspokojila vibrátorom. Manžel mal tentoraz prácu mimo mesta, a tak sa rozhodla vyskúšať sex po telefóne.

PIATOK

O deň neskôr sa rozhodli experimentovať na diaľku cez telefonát na Skype, kde sa obaja vidia. Marion bola o to nadšenejšia, že sa uvidí osobne.

SOBOTA

V sobotu dopoludnia si partneri vymenili svoje erotické fotky. Večer sa tak na Marion vrhol manžel sám, bez toho aby ho núkala.

NEDEĽA

Po týždni neustáleho sexu boli obaja dvaja značne unavení. Výzvu síce dokončili, ale prišli na to, že sa radšej vrátia k ich rutine, kedy si od seba odpočinú a viac sa na seba tešia.

Zdroj: The Sun

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Moje letné prázdniny
00:55 Krvavé peniaze
03:35 TOP STAR
20:35 Statočné srdce
00:20 Dokonalá partia
02:10 Pasca
22:30 INKOGNITO
23:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
01:25 NAŠI
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
21:55 Prokletý kšeft
23:35 Bitva o Passchendaele
01:35 Okamžik vzkříšení