Sedem najväčších chýb, ktoré robíte pri sexe

11.02.2017 14:00 Premuža.sk Sex
Sedem najväčších chýb, ktoré robíte pri sexe Zdroj: Shutterstock
Máme tendenciu si o sebe myslieť, že sme nekorunovanými kráľmi postelí a všetko, čo robíme, si ženy patrične užívajú. Nie je to vždy tak.

Ak chcete byť skutočne najlepší v posteli, vyvarujte sa týmto siedmym kardinálnym omylom. Varovali sme vás.

1. Zabúdate na predohru 

Je možné, že vám stojí ako stĺp už odvtedy, čo sa vás opýtala, kedy ide najbližší spoj, ale žena potrebuje trochu viac na to, aby sa dostala do správnej sexuálnej nálady. Aj keď viete, že po vás túži, určite potrebuje predohru. Takou môže byť jej sexi vyzliekanie (mnohé ženy vyslovene rajcuje, ak môžu pred vami spraviť striptíz a ani vás to pravdepodobne nenechá chladným) a zmocnenie sa jej tela.

A to nie vašim údom, ale rukami a jazykom. Dotýkajte sa jej, bozkávajte ju, hladkajte a pomaly smerujte ku jej erotogénnym zónam a to tak, že klitoriálnu a vaginálnu oblasť si necháte na záver. Ak to robíte dobre, sama vám kľačiac pred vami stiahne nohavice. 

2. Začínate klitorisom 

Chápeme, že väčšinu mužov nie veľmi vzrušuje, keď mu bozkávajú krk alebo hladkajú stehná a úplne najlepšie je, ak ich žena začne vzrušovať priamo pri penise. Ale ženy také nie sú. Ak sa okamžite vrhnete na klitoris, alebo vagínu, ktoré sú veľmi citlivé, môže im to byť aj veľmi nepríjemné. Počas predohry je potrebné postupovať pomaly a nežne.

​3. Nevlhčíte

To, že je žena vzrušená a prirodzene vlhká, ešte neznamená, že to stačí pre styk. Preto silno odporúčame používať v intímnych partiách jazyk a pomocou slín ju zvlhčiť, čo najviac. Aj prudký prienik môže byť pre mnohé ženy veľmi bolestivý, ak nie sú dostatočne vlhké, takže ak chcete byť ohľaduplný, je dobré si tieto veci ustrážiť.

4. Masírujete si ego 

Ženy sú pri orgazme citlivé ako snehové vločky, preto svojimi mystickými senzormi zaregistrujú, že vám ide predovšetkým o vlastné ego a nie ich rozkoš. Ak mechanicky prirážate a odpoveďou nie sú žiadne slastné vzdychy, a napriek tomu samoľúbo pokračujete ďalej – ide vám predovšetkým o seba.

​Ženy nie sú veľké odborníčky v komunikácii pri sexe, ale sú isté neverbálne znaky, z ktorých môžete ľahko čítať. Ak už nevzdychajú, nenapínajú chrbát, nehádžu so sebou a neťahajú plachtu s hlavou zaklonenou dozadu, len nepohnuto ležia pod vami, znamená to, že to nerobíte dobre. Prípadne ich nevzrušujete na tom správnom mieste.  

5. Spraví vás ústami, ale vy ju nie 

Nevieme, či to nejak súvisí s pornom, ale faktom je, že orálne uspokojovanie zo strany žien, je úplne prirodzené, kým vrátiť požičané už veľmi nie. Pritom mnoho žien zbožňuje, ak ich rozmaznávate jazykom a rukou. Súvisí to aj s tým, že až 75 percent žien nemáva vaginálny orgazmus a potrebujú stimulovať klitoris. Ak vás teda ona uspokojovala ústami, patrí sa jej to oplatiť rovnakým spôsobom. Ak sa necítite byť v tejto techniky veľmi zručný, môžete si zabezpečiť rôzne erotické pomôcky na stimulovanie klitorisu. 

6. Opakovanie nie je vždy matkou múdrosti 

Nestačíme to prízvukovať: nie všetky ženy sú rovnaké. Ak ste sa za tri roky naučili, ako dosiahnuť u svojej partnerky orgazmus, týka sa to len jej a pravdepodobne s druhou mať rovnaké šťastie nebudete. Žiaľ (alebo našťastie?) ženy sú pomerne komplikované, čo sa týka vyvrcholenia. Ak teda budete skúšať osvedčené metódy na novej dievčine, môže sa vám stať, že škaredo narazíte. Dbajte na detaily a snažte sa zistiť, čo na ňu platí. Ak sa jej niečo nepáči, miesto urážania sa, zmeňte taktiku. 

7. Nebudete väčší frajer, ak to robíte hodiny

Priznajme si, že máme pravdu: čím dlhšie to robíme, tým sme väčší frajeri, že? Pravdou je, že ženy veľmi nenadchne, ak sa spravíte do piatich minút a hneď po tom začnete vedľa nich hrdo chrápať. To ale neznamená, že túžia po sexuálnom maratóne. Väčšina žien volí pri sexe zlatú strednú cestu. Ak je sex dlho monotónny, môžu sa s vašou partnerkou stať dve veci. Jednak ju to môže začať bolieť, pretože stratou vzrušenia nebude dostatočne vlhká vo vnútri, na druhej strane začne rozmýšľať nad tým, koľko vajíčok má ešte v chladničke a kedy začína jej obľúbený seriál. A tomu je podľa nás vhodné sa vyhnúť.

Naša dobrá rada tentokrát znie: žiadny šprint, ale ani beh okolo Oravskej priehrady. Skúste byť kreatívny a zvoľte správnu dĺžku, do ktorej sa pohodlne zmestí divokosť aj obmeny.

Ak sa týchto chýb pravidelne vyvarujete, skláňame pred vami virtuálny klobúk, ste v posteli so svojou partnerkou skvelý. Ak nie, nič sa nedeje, učíme sa neustále. Dbajte na tieto detaily a vaša partnerka to určite ocení.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
06:10 Ninja Factor III.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:20 Alex a Emma
08:05 Dokonalé štěstí
09:40 Nadějné vyhlídky