Dosiahnite lepší sex a uspokojenie partnerky vďaka novinke eJoy

17.01.2017 09:00 Premuža.sk Sex
Dosiahnite lepší sex a uspokojenie partnerky vďaka novinke eJoy Zdroj: PR
Všetky obavy z nedostatočného výkonu v spálni môžu byť minulosťou vďaka kombinácii modernej vedy a pôvodnej sily prírody.

Skoro polovica mužov pozná ten pocit, kedy sa boja vstúpiť do spálne, pretože majú obavy zo zlyhania v posteli. Čím vyšší vek, tým väčšia je pravdepodobnosť, že k tomu príde. Našťastie, drvivá väčšina problémov nemá nič s klasickou erektilnou dysfunkciou, ktorá sa musí riešiť len odborne a pod dohľadom lekára. To je dobrá správa, pretože riešenie máte na dosah ruky.

Zlepšenie erekcie a zvýšenie chuti na sex

Nový prípravok zvaný eJoy® k nám prišiel z Veľkej Británie a ide o tabletku na podporu erekcie schválenú a certifikovanú Úradom verejného zdravotníctva SR. Nejde tak úplne o horúcu novinku, keďže na našom trhu už nejaký ten mesiac je k dispozícii. To je ale zároveň výhoda, pretože už existuje dostatok skúseností a referencií.

Čo hovoria? eJoy® zatiaľ žne jeden úspech za druhým a štatistiky uvádzajú že:

  • 85 % mužov užívajúcich tento prípravok zaznamenalo pozitívny účinok erekcie a jej zlepšenie
  • 80 % mužom sa zvýšilo libido a mali väčšiu chuť na sex, než predtým
  • 70 % mužom sa predĺžil pohlavný styk vďaka lepšej a dlhotrvajúcej erekcii
  • až 85 % mužov pocítilo pozitívny vplyv tabletky na stav ich prostaty, čo je v tejto skupine prípravkov naozaj prekvapujúce

Aké je zloženie? Nehrozia vedľajšie účinky?

Ak máte obavy napríklad z rôznych prísad alebo chemicky či umelo vyrábaných látok, tak vás môžete upokojiť - tu ich nenájdete. Naopak, zloženie produktu je 100 % prírodné a organické. Aj vďaka tomu nehrozia ani žiadne nežiaduce alebo vedľajšie účinky. Žiadne bolesti hlavy, žiadne tráviace problémy, kožné vyrážky alebo červená pokožka na tvári, nič z toho nebudete poznať, ak začnete užívať eJoy®.

Čo sa týka zloženia, každá tabletka obsahuje:

  • výťažok z rastliny známej ako Kotvičník zemný, ktorá pochádza z Ázie a ide o vynikajúce prírodné afrodiziakum
  • extrakt z byliny zvanej Lepidium Meyenii, ktorej sa zvykne hovoriť aj Peruánska Viagra alebo Peruánsky ženšen
  • extra z chilli papričiek, ktoré obsahujú látku kapsaicín podporujúcu lepšie prekrvenie pohlavného údu (buďte ale bez obáv, tabletky určite nie sú štipľavé)
  • výťažok z palmovitej rastliny Serenoa Repens, ktorá podporuje libido a zdravú činnosť prostaty
  • mnoho iných látok, aminokyselín a vitamínov pre ešte lepšiu erekciu a zvýšenie potencie

eJoy® môžete užívať jednorazovo aj pravidelne

Veľkou výhodou je, že tabletky nie sú viazané na žiadne lekárske vyšetrenie a ani predpis. Prečo aj, veď ako sme spomínali už na úvod, nejde o tabletky na erektilnú dysfunkciu, ale o prírodný prostriedok na podporu erekcie.

Užívanie je veľmi jednoduché. Stačí pol hodinu pred plánovaným pohlavným stykom užiť 2 tablety a môžete ísť „do akcie“. Maximálna denná dávka sú 4 tablety, ale ubezpečujeme vás, že pri takomto množstve nebudete mať problém fungovať pokojne aj 24 hodín. Kto by chcel, môže užívať eJoy® aj dlhodobejšie, napríklad 4 mesiace, pre optimálny efekt.

Keď teraz objednáte, nič neriskujete

eJoy® nie je ako iné tabletky či prípravky na našom trhu. Nemusíte platiť horibilné sumy, keďže základné balenie stojí len 27,90 € a obsahuje až 12 kapsúl. Rovnako produkt nesľubuje ani zázraky na počkanie a nedáva nereálne nádeje.

Jedna vec je ale predsa len zaujímavá a to garancia vrátania peňazí. Výrobca si je totiž natoľko istý svojim produktom, že ak s nim nebude muž spokojný, vráti mu peniaze. Čo to znamená? Že nič neriskujete!

Táto garancia je tu už od uvedenia na trh a platí doteraz, nejde o žiaden marketingový trik. Nehľadajte už alternatívy, ktoré vám nevedia dať garanciu, ale choďte na istotu. Viac informácii o eJoy-i aj možnosť jeho objednania cez internet nájdete priamo na www.ejoy.sk.

Zdroj: PR

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Krimi
05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Veľká oriešková lúpež
05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII.
06:45 Bordelári
08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:05 TOP STAR
06:35 Nedospelí manželia
07:30 Extrémna premena
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:00 Královský víkend
07:40 Angele a Tony
09:15 Tamara Dreweová