Najväčšie sexuálne trapasy, ktoré sa môžu pritrafiť aj vám

15.07.2017 07:05 Premuža.sk Sex
Najväčšie sexuálne trapasy, ktoré sa môžu pritrafiť aj vám Zdroj: shutterstock
V posteli môžete okrem krásnych okamihov zažiť aj nezávideniahodné situácie. Niektorým sa dá vyhnúť, s inými nenarobíte nič.

V posteli na vás číhajú rôzne nebezpečenstvá, s ktorými treba počítať. A to aj v prípade, ak ide o vopred naplánovaný romantický večer s vašou polovičkou alebo len o náhodnú víkendovú známosť. A ak sa už niečo nemilé stane, netreba hneď odpadávať. Pravé naopak. Zo situácie sa treba snažiť vyjsť zo vztýčenou hlavou.

1. Nesprávne meno

Pokiaľ nemáte stálu sexuálnu partnerku, či trvalý vzťah, dávajte si v posteli pozor na mená. Najmä, ak ste prelietavý vták a hľadáte si vždy nové hniezda, kam by ste zniesli svoje vajíčka. Náhodné známosti, ktoré po niekoľkých hodinách privítate vo svojej posteli, pre istotu neoslovujte menom.Môže sa stať, že si ho nebudete pamätať. Na druhej strane, ženy nemajú rady, ak ich v tom najlepšom oslovíte cudzím menom. Myslite na to, že zlatá brána sa tým pádom môže nenávratne uzavrieť.

2. Nebyť vulgárny

Ženy sú ľudské bytosti a niekedy aj veľmi citlivé stvorenia. Počas sexuálnych aktivít prežívajú rôzne stavy či emócie. Niektoré vzdychajú ako Šarapovová na kurte a najradšej by ste im ponožkou zapchali ústa. Iné zase vyzerajú, ako by to bol ich posledný sex a ich trpiteľský výraz by ste najradšej nevideli. A niektoré sa vedia natoľko odviazať, že vám „spravia“ vajíčka namäkko. A to doslova. V každom prípade, nech už ide o ktorúkoľvek dračicu, alebo posteľné drievko, žiadnej z nich vulgárne nenadávame. Urobiť tak môžeme iba v prípade, že nás o to výslovne požiada alebo ste to už v minulosti skúsili a žiadna vám z postele neušla.

Zdroj: Thinkstock

3. Rýchly koniec

Skončiť sex po niekoľkých minútach (v horšom prípade sekundách) nie je hanba. Je to len nepríjemné. Nebojte sa, nebudete ani prví, ani poslední. No pokúšať sa zahrať celú situáciu do autu nemá zmysel, pretože sa to jednoducho nedá. Výhovorky tipu: som unavený, dnes som už sex mal alebo toto sa mi ešte v živote nestalo - nezaberú. Výhovorku, že ste už mali sex, nepoužívajte nikdy! Najdôležitejšie je v tejto situácii improvizovať, kým sa vám dobijú baterky a budete môcť pokračovať. Tento časový úsek môžete využiť napríklad na orálny sex, alebo podobne príjemné veci a zabijete tým dve muchy jednou ranou. Stabilizujete tak ženu, ktorá nevychladne a po regenerácii síl môžete pokračovať v rozrobenej práci.

4. Zakázané uvoľnenie

Pokiaľ nie ste v posteli iba štatista a podávate kvalitný sexuálny výkon, počítajte s možnými komplikáciami. Počas vášho ohýbania, naťahovania či preťahovania, vo vás prebiehajú prirodzené biologické pochody. Preto niet divu, že sa sem tam ozve nejaký „pšouček“, alebo jednoducho prd. Je to vec absolútne prirodzená a netreba to prežívať. Opäť sa neodporúča skúšať finty či výhovorky, že to bola posteľ, pretože tá vydáva úplne iný zvuk. A potom, ženy nie sú sprosté. Samotné uvoľnenie vetrov môže ovplyvniť aj váš jedálny lístok, preto kapustu, fazuľu a podobné plynotvorné potraviny odporúčame v deň „S“ vynechať. Ostatne, človek denne vyprodukuje od 0,5 až do 1 litra plynov, preto je vysoko pravdepodobné, že sa to stane aj v posteli. Jedna rada nad zlato: po konzumácii kapustnice odporúčame pri posteľných radovánkach pustiť, čo možno najhlasnejšie hudbu.

5. „Škrkátko“ a obláčik

Spodná bielizeň, v našom prípade trenky, slipy, ak ste odvážni, aj tangáče, môžu byť ku koncu dňa nebezpečná zbraň. Ak sa váš spoločný čas trávený s polovičkou prehupne do tej príjemnejšej časti v posteli, dajte si pozor, aby sa rýchlo neskončil. Biela, alebo svetlá spodná bielizeň je nebezpečne škodoradostná a je na nej vidno naozaj všetko. Ak teda nechcete, aby sa pri vyzliekaní objavil na trenkách žltý obláčik alebo (a aj to sa stáva) „škrkátko“, vyzliekajte sa v dostatočnej vzdialenosti. Alebo noste tmavé trenky. Alebo zbehnite najprv do sprchy.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Krimi
05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Veľká oriešková lúpež
05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII.
06:45 Bordelári
08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:05 TOP STAR
06:35 Nedospelí manželia
07:30 Extrémna premena
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:00 Královský víkend
07:40 Angele a Tony
09:15 Tamara Dreweová