Čo je to vlastne „zuť“? Nielen to ste sa mohli dozvedieť vo včerajšom Magazíne Oktagon

Čo je to vlastne „zuť“? Nielen to ste sa mohli dozvedieť vo včerajšom Magazíne Oktagon

Hosťami Ondřeja Novotného boli Gábor Boráros a Ilja Škondrič. Nechýbali ani ďalší zaujímaví hostia ako riaditeľ Fun radia Patrik Ziman a ťažkotonážny borec z Prahy - Jiří "Mamut" Paluska.

Po pravici Ondřeja Novotného včera sedel ´otec´ domácej scény Ilja Škondrič, ktorý založil prvý MMA gym Octagon Fighting Academy, ktorý je v súčasnosti európskou špičkou. Ilja nebude chýbať ani na podujatí Oktagon 3 a súboj proti Poliakovi Boborowskému bude nepochybne jeden z vrcholov večera.

Druhým hosťom nebol nik iný ako šampión organizácie Gábor Boráros. Ten sa v Prahe postaví nebezpečnému Andreasovi Stahlovi, ktorý vo Švédsku trénuje s hviezdami ako Alexander Gustafsson či Jimi Manuwa. Gábor ťahá šnúru šiestich výhier v rade, ale nikdy nestál proti bojovníkovi so skúsenosťami z UFC, akým je Stahl.

Ďalej ste mohli vidieť ťažkú váhu Jiřího ´Mamuta´ Palusku z Penta Gymu Praha, ako aj jedného z prvých promotérov bojových podujatí na Slovensku Patrika Zimana, ktorý je momentálne riaditeľom Fun Rádia.

A nechýbala ani technika týždňa, ktorou bol tentokrát heelhook, teda páka na nohu. Predviedol nám ju opäť  Ilja Škondrič, ktorý ňou ukončil duel s Vítom Mrákotom na podujatí Oktagon 2.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:25 Kúpili sme ZOO
13:05 Hobit: Bitka piatich armád
16:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:00 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
10:55 Keď sa má dom páčiť II.
11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - San Francisco
10:15 Kardashianky a ich rodina
12:20 KLENOT TV
13:40 Nákupné maniačky
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi II.
08:50 Tamara Dreweová
10:40 Ledová sezóna
12:15 Dokonalé štěstí