Novodobý pohrobok: Žena porodila dieťa tri roky po smrti manžela

Novodobý pohrobok: Žena porodila dieťa tri roky po smrti manžela Zdroj: Profimedia
Vdova po newyorskom strážnikovi, ktorého zastrelili v službe pred dvoma rokmi, sa stala matkou. Narodilo sa jej dieťa, ktorého otec je už dva roky po smrti, a to vďaka zmrazeným spermiám, ktoré z tela zavraždeného policajta odobrali tú noc, kedy zomrel.

Vdova po zastrelenom policajtovi priviedla na svet dievčatko, dcéru Angelinu, ktorá bohužiaľ nikdy svojho otca nespozná. Vdova po Rafaelovi Ramosovi tvrdila, že v čase, kedy jej manžel zomrel, plánovali, že sa stanú rodičmi. V decembri roku 2014 ale muž zomrel v nemocnici - ihneď po tom mu odobrali spermie, ktoré uložili zmrazené do spermobanky. Ramosa zastrelil Afroameričan, údajne z hnevu voči politikom, ktorí sa v černochom vraj správajú inak než k bielym.

Žena otehotnela vďaka umelému oplodneniu, tehotenstvo prebiehalo bez komplikácii a minulý mesiac sa jej narodilo zdravé dievčatko. "Vedela som od začiatku, že to bude dievčatko," uviedla žena na svojom facebookovom profile.

Prípad vyvolal pred viac než dvoma rokmi veľké debaty. V Spojených štátoch je rasový problém spojený s militarizáciou skutočne vážny. Stále častejšie sa stáva, že k pomerne banálnym prípadom vyrážajú tímy SWAT, teda zvláštne policajné jednotky.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Moje letné prázdniny
00:55 Krvavé peniaze
03:35 TOP STAR
20:35 Statočné srdce
00:20 Dokonalá partia
02:10 Pasca
22:30 INKOGNITO
23:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
01:25 NAŠI
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
21:55 Prokletý kšeft
23:35 Bitva o Passchendaele
01:35 Okamžik vzkříšení