Novodobý pohrobok: Žena porodila dieťa tri roky po smrti manžela

Novodobý pohrobok: Žena porodila dieťa tri roky po smrti manžela Zdroj: Profimedia
Vdova po newyorskom strážnikovi, ktorého zastrelili v službe pred dvoma rokmi, sa stala matkou. Narodilo sa jej dieťa, ktorého otec je už dva roky po smrti, a to vďaka zmrazeným spermiám, ktoré z tela zavraždeného policajta odobrali tú noc, kedy zomrel.

Vdova po zastrelenom policajtovi priviedla na svet dievčatko, dcéru Angelinu, ktorá bohužiaľ nikdy svojho otca nespozná. Vdova po Rafaelovi Ramosovi tvrdila, že v čase, kedy jej manžel zomrel, plánovali, že sa stanú rodičmi. V decembri roku 2014 ale muž zomrel v nemocnici - ihneď po tom mu odobrali spermie, ktoré uložili zmrazené do spermobanky. Ramosa zastrelil Afroameričan, údajne z hnevu voči politikom, ktorí sa v černochom vraj správajú inak než k bielym.

Žena otehotnela vďaka umelému oplodneniu, tehotenstvo prebiehalo bez komplikácii a minulý mesiac sa jej narodilo zdravé dievčatko. "Vedela som od začiatku, že to bude dievčatko," uviedla žena na svojom facebookovom profile.

Prípad vyvolal pred viac než dvoma rokmi veľké debaty. V Spojených štátoch je rasový problém spojený s militarizáciou skutočne vážny. Stále častejšie sa stáva, že k pomerne banálnym prípadom vyrážajú tímy SWAT, teda zvláštne policajné jednotky.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
06:15 Noviny TV JOJ
07:10 Krimi
05:30 Ako som spoznal vašu mamu II.
05:50 Skutočné paničky z Orange County VIII.
07:15 Forky, vtipky XXVI.
05:00 Nákupné maniačky
05:45 Hotelové SOS
07:30 Ako som spoznal vašu mamu II.
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:55 Iluze lásky
08:35 Dvě svatby
10:05 Love and Mercy