Tomáš Deák pozná dátum a miesto svojho titulového duelu

20.06.2017 07:00 Premuža.sk Blogy MMA
Tomáš Deák pozná dátum a miesto svojho titulového duelu Zdroj: Facebook
Po nepríjemnom zranení nartu na chodidle, ktoré Deák utrpel v máji, nebolo dlho jasné ako sa organizácia Fight Nights k tejto nepríjemnej situácii postaví. Jednou z možností totiž bola aj výmena slovenského reprezentanta za iného bojovníka. Na našu radosť, sa ale ruská organizácia rozhodla zápas, ktorý sa mal konať 2. júna, preložiť.

Najzaujímavejšie highlighty zo sveta zmiešaných bojových umení vám prinášame v spolupráci s portálom SVET MMA.

„Zápas o titul sa bude konať 4. októbra v ruskom St. Peterburgu,“ prezrádza sám Tomáš Deák, ktorému Fight Nights toto rozhodnutie oznámilo v nedeľu. Deák pritom loboval za presunutie zápasu, keďže má za sebou už dve výhry v pavúku o šampióna bantamovej váhy. 

Momentálne sa už slovenský reprezentant naplno pripravuje a takmer nepociťuje bolesti. „Box a silu už idem naplno a v zápasení už pomaly skúšam techniky a podobne. V piatok a v sobotu som už naplno spároval MMA a bolo to super. Šli sme na 100% a zranenie sa v sparingu nijak nepreukázalo, tak som sa tomu veľmi potešil. Je to na dobrej ceste, takže už je to otázka pár dní a aj zápasenie budem môcť ísť na 120 percent,“ pokračuje Deák. 

Okrem pravidelnej prípravy v OFA Bratislava, plánuje slovenská bantamová jednotka aj zahraničný kemp. „Plánujem ísť do Dagestanu a na Kaukaz, ešte je to v riešení. Kde bude lepšie, tam pôjdem.“ 

Deáka tak čaká už iba posledný krôčik na ceste za vytúženým titulom. A čo si pre súpera pripravil? „Pôjdem svoje, to čo mi ide a pokiaľ to ide, nevidím dôvod meniť to. Jedine prídem zase v lepšom vydaní, čo sa týka boxu a zápasenia, takže budem s ním boxovať, ale keď budem mať možnosť ísť na zem, tak pôjdem, nebudem sa tomu brániť.“ 

A súper môže očakávať aj Tomášovú špecialitu, ktorou je v poslednom období suplex. „Aj to bude,“ potvrdzuje Deák a odkazuje na svoj nedávny výkon na tréningu, keď za 16 sekúnd dokázal zaknihovať 6 suplexov, pričom 10 je schopný zvládnuť za úctyhodných 24 sekúnd.

Zdroj: Svet MMA

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Krimi
05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Veľká oriešková lúpež
05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII.
06:45 Bordelári
08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:05 TOP STAR
06:35 Nedospelí manželia
07:30 Extrémna premena
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:00 Královský víkend
07:40 Angele a Tony
09:15 Tamara Dreweová