Emirates svojimi luxusnými kabínami pozdvihli úroveň zážitku z lietania prvou triedou

Emirates svojimi luxusnými kabínami pozdvihli úroveň zážitku z lietania prvou triedou

Len nedávno sme vás informovali o vynovených kabínach spoločnosti Singapore Airlines a dnes nám oficiálna medzinárodná letecká spoločnosť Dubaja predviedla, čím chce ohúriť solventných klientov prvej triedy.

Nové luxusné kabíny navrhnuté v spolupráci s Mercedes-Benz budú čoskoro postavené v lietadlách typu Boeing 777-300ER a 777X. Ako je vidno z predchádzajúceho videa, pri inštalácii sa komfortnými funkciami rozhodne nešetrilo.

Pasažier dostane výmenou za svoje peniaze plne izolovaný a kompletne vybavený "mini apartmán", kde si môže nastaviť svetlá a teplotu podľa želania.

O maximálny komfort sa postará kožené kreslo s nastaviteľnou nulovou gravitáciou, vďaka ktorému sa pohodlne vyspíte a získate tiež špeciálnu pyžamu "Hydra Active". Samozrejme, ani na zábavu sa nezabudlo, v kabíne sa nachádza veľkoplošné multimediálne centrum.

 

Ďalšou zaujímavosťou je, že kabíny nachádzajúce sa v strede lietadla síce nemajú okná, ale cestujúci si výhľad môžu užívať virtuálne, pomocou zabudovaných špeciálnych obrazoviek, ktoré sprostredkujú obraz externých kamier. Samozrejme, v HD rozlíšení.

O tom snáď nemusíme hovoriť, že menu je úplne odlišné od toho, ktoré sa servíruje obyčajným cestujúcim. Spoločnosť sľubuje klientom prvej triedy skutočný gurmánsky zážitok.

Predpokladá sa, že nové kabíny budú v prevádzke koncom roka 2019. A to na letoch do Bruselu, Chicaga, Perthu, Brisbane alebo Ženevy zo Spojených arabských emirátov.

Zdroj: Aviationweek, Highsnobiety

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Krimi
05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Veľká oriešková lúpež
05:20 Skutočné paničky z Orange County VIII.
06:45 Bordelári
08:20 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:05 TOP STAR
06:35 Nedospelí manželia
07:30 Extrémna premena
05:20 Robošváb III.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:00 Královský víkend
07:40 Angele a Tony
09:15 Tamara Dreweová