Modelka, ktorá skončila v egyptskej base, opäť provokuje: Uverejnila ďalšie nahé fotky

04.10.2017 07:15 Premuža.sk Dračice
Modelka, ktorá skončila v egyptskej base, opäť provokuje: Uverejnila ďalšie nahé fotky Zdroj: marisapapen.com
Sotva sa dostala z basy, už zase provokuje. Belgická modelka Marisa Papen sa opäť vydala do Afriky a odhodila šaty. Pre obdobným nahým fotografiám pritom skončila nedávno za mrežami v Egypte.

Belgická modelka Marisa Papen (25) skončila v egyptskom kriminále po tom, čo sa fotila nahá pri miestnych pamiatkách. Spolu s fotografom Jessom Walkerom ich zadržali v Luxore a len vďaka klamstvu sa im podarilo vyviaznuť. Fotograf totiž zábery rýchlo zmazal a potom tvrdil, že len "skúšali svetlo". Sudca ich preto prepustil len s varovaním, aby nabudúce už nič také nerobili.

Marisa papen ale na jeho odporúčanie nedala a opäť v Afrike odhodila šaty. Modelka sa tentokrát nechala nafotiť nahá s etiópskym kmeňom Surma. Našťastie pre ňu je ale nahota v tejto časti Afriky úplne bežná. Masira s kmeňom žila celý týždeň a nemôže si pobyt vynachváliť.

"Majú svoje vlastné zvyky a vieru, vlastné štandardy krásy, svoje vlastné náboženstvo, žijú v súlade s prírodou a duchovným svetom. Možno si poviete, že sú úplne iní, než sme my. Ale pre mňa sú to, čím sme boli kedysi aj my. V kontakte s prírodou, súčasťou prírody, nesmierne vďační a úctiví," opisuje modelka svoje dojmy. "To, čo v našom západnom svete považujeme za krásne, nie je úplne rovnaké u kmeňa Surma. Muži i ženy si prepichávajú uši, niektoré ženy si naťahujú spodnú peru tanierikom a po tele si robia jazvy opakovanými malými rezmi. Nie je to vtipné, že sme vymysleli všetky tie krémy, lasery a ďalšie liečebné postupy, aby sa zbavili tých našich," vysvetľuje.

Kmeň Surma obliekanie nijako nerieši a domorodci sú zvyknutí pred sebou chodiť aj nahí, prípadne si zakrývať len genitálie. Podľa belgickej modelky ale ich zvyky mení globalizácia a západní turisti. "Niekedy tu turisti nechávajú oblečenie zo Západu a pre nich je to exotické, takže to potom stále pyšne nosia. Osobne si myslím, že je to škoda, a obávam sa, že už niet cesty späť," dodáva modelka, ktorá sa už teší na svoje ďalšie nahé fotenie.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Moje letné prázdniny
00:55 Krvavé peniaze
03:35 TOP STAR
20:35 Statočné srdce
00:20 Dokonalá partia
02:10 Pasca
22:30 INKOGNITO
23:55 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
01:25 NAŠI
23:10 Fix a Foxi II.
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
21:55 Prokletý kšeft
23:35 Bitva o Passchendaele
01:35 Okamžik vzkříšení