Krásna speváčka, ktorá hovorí o mužoch, že sú prasatá, mieri do politiky

12.07.2017 07:05 Premuža.sk Dračice
Krásna speváčka, ktorá hovorí o mužoch, že sú prasatá, mieri do politiky Zdroj: Instagram/Zara Larsson
Zara Larsson (19), známa feministka a jedna z najpopulárnejších speváčok Škandinávie, ktorá sa preslávila svojimi veľmi tvrdými výpadmi proti mužom, by sa mohla stať novou hviezdou švédskej politiky. Aspoň si to myslí iná odvážna obhájkyňa ženských práv, švédska sociálnodemokratická ministerka financií Magdalena Andersson.

"Zara by sa mala stať politickou vodkyňou," vyhlásila ministerka. "Je naozaj cool, je silná, má veľmi jasné názory, je to presvedčená feministka, bola by naozaj dobrou politickou vodkyňou," povedala podľa švédskej televízie SVT Magdalena Andersson.

Samotná ministerka financií je známa ako neústupčivá kritička sexuálneho obťažovania žien. Po mnohých nahlásených incidentoch z hudobného festivalu v Bråvalle v minulom mesiaci, prispela aj ona k tomu, že táto tradičná akcia sa nebude budúci rok vôbec konať. "Mužské násilie na ženách bude zastavené," dodala.

Speváčka Zara Larsson ide vo svojich vyjadrenia ešte ďalej.

​V reakcii na sexuálne obťažovanie žien, ktoré sa často deje v online priestore, švédskym novinám Dagens Nyheter povedala, že "muži sú prasatá". A dodala: "Len muži píšu urážky. Videli ste snáď dievča, ktoré si na sociálnu sieť napíše ´ku*va, zasuniem si motorovú pílu do svojej kun**čky´?"

U feministiek ale Zara Larsson vzbudila nevôľu tým, že na jednej fotografii na Instagrame mala pod košeľou nahé prsia. Opäť zareagovala ostro: "Pokiaľ vás moja bradavka tak veľmi fascinuje, pozrite si sami na seba."

Pokiaľ je teda práve táto veľmi populárna speváčka podľa švédskej ministerky financií skvelou kandidátkou na politickú vodkyňu, máme sa skutočne na čo tešiť.

Zdroj: CNC

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:25 Noviny TV JOJ
07:25 Timon a Pumbaa III.
07:50 Simpsonovci XXIV.
06:10 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:55 Skutočné paničky z New Yorku VI.
07:15 Fórky, vtipky XXV.
05:55 Dedičstvá celebrít
07:30 Ako som spoznal vašu mamu II.
08:30 EXTRÉMNE PRÍPADY
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
06:55 Maxík
07:20 Paci Pac
06:50 Domácí mazlíček
08:20 Moje krásná učitelka
10:00 Jak chutná láska