Z renomovanej súkromnej školy na predné stránky Playboya

06.06.2017 07:05 Premuža.sk Dračice

Z renomovanej súkromnej školy na predné stránky Playboya

Jej otec vlastní pretekárske kone a mama učí jogu. Obaja vraj plne podporujú jej rozhodnutie stať sa plejmejtkou prestížneho pánskeho časopisu Playboy. Emily zároveň tvrdí, že jej otec by bol určite radšej, keby sa stala doktorkou alebo právničkou.

Keď bohatí rodičia zapísali Emily Shaw na prestížnu školu, pravdepodobne si nepredstavovali, že ako 23-ročná skončí na predných stránkach populárneho pánskeho magazínu.

Po mesiaci strávenom v preslávenej vile Hugha Hefnera v Los Angeles, sa Emily stala dievčaťom mesiaca júl a je tak prvou Britkou po dlhých desiatich rokoch. Je na to aj patrične hrdá.

„Je to môj splnený sen a veľká česť,“ hovorí veselo Emily. „Som na svoje fotky veľmi pyšná, to je to, čo som chcela robiť už dlhé roky a tvrdo som pracovala, aby som svoj cieľ dosiahla. Fotky sú krásne a elegantné. Nemôžem tomu uveriť, že som na nich ja.“ pokračuje.

Rodičia núdzou rozhodne netrpia. Otec ako obchodník s pretekárskymi koňmi a matka ako učiteľka jogy, nikdy nemali hlboko do peňaženky a okrem toho, že dostali Emily na prestížnu súkromnú školu, kde stojí ročné školné zhruba 15 tisíc libier, dopriali jej aj luxusné dovolenky od Karibiku po New York.

Zdroj: dailymail.co.uk

Emily tvrdí, že ju rodičia stále plne podporujú v jej rozhodnutí vstúpiť do sveta modelingu, aj keď priznáva, že otec nie je práve dvakrát nadšený tým, že sa odhaľuje v magazínoch.

„Zíde z očí, zíde z mysle,“ dodáva Emily. „Je jasné, že otec by tieto fotky najradšej nevidel, ale nemusí ich vidieť, keď nechce.“

S tým sa nedá iné, jedine súhlasiť. Nie každý otec naozaj túži vidieť svoju dcéru na stránkach časopisov, nad ktorými my ostatní chlapi slintáme. Na druhej strane, každé dievča je predsa niekoho dcéra, no nie?

Tak, tu ju máme. Veľa šťastia Emily.

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:50 Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
10:50 Pod povrchom
12:00 NOVINY O 12:00
10:20 Ako som spoznal vašu mamu II.
10:50 Hviezdna brána II.
13:00 Bostonské zločiny IV.
09:35 Nákupné maniačky
11:00 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
12:05 KLENOT TV
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi II.
09:55 NON-STOP
11:40 Love and Mercy
13:45 Je prostě báječná