Z renomovanej súkromnej školy na predné stránky Playboya

06.06.2017 07:05 Premuža.sk Dračice

Z renomovanej súkromnej školy na predné stránky Playboya

Jej otec vlastní pretekárske kone a mama učí jogu. Obaja vraj plne podporujú jej rozhodnutie stať sa plejmejtkou prestížneho pánskeho časopisu Playboy. Emily zároveň tvrdí, že jej otec by bol určite radšej, keby sa stala doktorkou alebo právničkou.

Keď bohatí rodičia zapísali Emily Shaw na prestížnu školu, pravdepodobne si nepredstavovali, že ako 23-ročná skončí na predných stránkach populárneho pánskeho magazínu.

Po mesiaci strávenom v preslávenej vile Hugha Hefnera v Los Angeles, sa Emily stala dievčaťom mesiaca júl a je tak prvou Britkou po dlhých desiatich rokoch. Je na to aj patrične hrdá.

„Je to môj splnený sen a veľká česť,“ hovorí veselo Emily. „Som na svoje fotky veľmi pyšná, to je to, čo som chcela robiť už dlhé roky a tvrdo som pracovala, aby som svoj cieľ dosiahla. Fotky sú krásne a elegantné. Nemôžem tomu uveriť, že som na nich ja.“ pokračuje.

Rodičia núdzou rozhodne netrpia. Otec ako obchodník s pretekárskymi koňmi a matka ako učiteľka jogy, nikdy nemali hlboko do peňaženky a okrem toho, že dostali Emily na prestížnu súkromnú školu, kde stojí ročné školné zhruba 15 tisíc libier, dopriali jej aj luxusné dovolenky od Karibiku po New York.

Zdroj: dailymail.co.uk

Emily tvrdí, že ju rodičia stále plne podporujú v jej rozhodnutí vstúpiť do sveta modelingu, aj keď priznáva, že otec nie je práve dvakrát nadšený tým, že sa odhaľuje v magazínoch.

„Zíde z očí, zíde z mysle,“ dodáva Emily. „Je jasné, že otec by tieto fotky najradšej nevidel, ale nemusí ich vidieť, keď nechce.“

S tým sa nedá iné, jedine súhlasiť. Nie každý otec naozaj túži vidieť svoju dcéru na stránkach časopisov, nad ktorými my ostatní chlapi slintáme. Na druhej strane, každé dievča je predsa niekoho dcéra, no nie?

Tak, tu ju máme. Veľa šťastia Emily.

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
06:10 Ninja Factor III.
06:50 Simpsonovci XXIV.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Prvé oddelenie II.
05:20 PÁLI VÁM TO
06:05 TIPOS INFO
05:20 Robošváb IV.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:20 Alex a Emma
08:05 Dokonalé štěstí
09:40 Nadějné vyhlídky